Černá stojací lampa ZUIVER TRIPOD s šedým stínidlem výšky 157 cm


Elegantní a nápadité designové řešení

Černé provedení tenkých noh stojací lampy ZUIVER TRIPOD přináší do vašeho interiéru eleganci a modernost. Tyto tenké nohy jsou také největší předností této lamy. Jejich křehkost a elegantní vzhled jsou perfektně vyváženy a umocněny klasickým tvarem stínidla v unikátním šedém odstínu.

Univerzální použití

Lampa ZUIVER TRIPOD se hodí do všech moderních interiérů a bude vynikající volbou například jako stojací lampa do obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice. Díky jednoduchému designu se tento kus hodí do různých stylů a je snadno kombinovatelný s dalšími kusy nábytku a dekorací.

Jednoduchá úprava stínidla

Tento kousek má unikátní šedé stínidlo, které lze snadno sundat pouhým rozepnutím suchého zipu. Tento jednoduchý způsob úpravy stínidla vám umožní snadno a pohodlně se postarat o svou lampu a vytvořit tak požadovanou atmosféru pro všechny vaše činnosti, například při práci nebo při relaxaci.

Výjimečný požitek ze světla

Kromě jejího designu a univerzálního použití stojací lampa ZUIVER TRIPOD také poskytuje výjimečný požitek ze světla. Zvolit můžete svou oblíbenou žárovku, která bude dodávat kromě účinného osvětlení i správnou atmosféru. Lampa ZUIVER TRIPOD může být ozdobou vašeho obývacího pokoje, ale i funkčním prvkem vaší kanceláře.

Stojací lampa ZUIVER TRIPOD s šedým stínidlem

Najdete tuto elegantní stojací lampu ZUIVER TRIPOD na stránkách Crosta.cz. Pozor, žárovka není součástí balení, ale navíc ušetříte na poštovném a balném při objednávce nad 3 000 Kč.