Designové zrcadlo Linea od KARE Design v rozměru 200x100cm


KARE DESIGN Zrcadlo Linea 200x100cm:

Stupňovité zrcadlo Linea je celé, včetně rámu, ze zrcadlového skla, takže působí velmi decentně a příjemně. Rám je vystupňován, takže vytváří 3D efekt, čímž na sebe upoutává zaslouženou pozornost.

Zrcadlo je ideální pro zdůraznění jednoduchých linií a tvarů interiéru, vhodný i pro minimalisticky zařízené pokoje. Je možné umístit ho vertikálně i horizontálně. K dispozici je také v jiné velikosti.

Toto zrcadlo je dílem světoznámé značky KARE Design, která se specializuje na originální a luxusní nábytek a doplňky do interiéru. Návrhy značky jsou extravagantní, moderní a především jedinečné.

Pokud hledáte luxusní a designové zrcadlo, které dodá vašemu interiéru nádech elegance a exkluzivity, máte na výběr různé velikosti zrcadla Linea od značky KARE Design. Pro zájemce o tento konkrétní model se rozměrem 200x100cm je možné jej zakoupit na stránkách www.naradi-cz.cz.

Designové zrcadlo Linea od KARE Design v rozměru 200x100cm

Zakoupit zrcadlo Linea od značky KARE Design znamená investovat do kvalitního a jedinečného díla, které bude krášlit váš interiér mnoho let. Bez ohledu na to, zda zvolíte tento model nebo jiný ze široké nabídky značky, určitě nebudete litovat svého výběru. Nábytek a doplňky od KARE Design jsou tou nejlepší volbou pro ty, kteří si cení originality, kvality a luxusu.