Idea Skříň ESO 3dveřová 61530 – skvělý nábytek pro moderní interiéry v ořechovém provedení s bílými dveřmi


Idea Skříň ESO 3dveřová 61530 – skvělý nábytek pro moderní interiéry

Idea Skříň ESO 3dveřová 61530 je skvělým nábytkem pro moderní interiéry. Tato šatní skříň se třemi dveřmi a zrcadlem nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení. Navíc je vyrobena v ořechovém provedení s bílými dveřmi, což jí dává elegantní a současný vzhled.

Třídveřová šatní skříň se zrcadlem

Tato šatní skříň je vyrobená z laminované dřevotřísky a obsahuje jedny zrcadlové a dva plné dveře. To znamená, že můžete mít po ruce své oblíbené oblečení i ve chvíli, kdy se oblékáte. Kromě toho má také dvě malé zásuvky, kam můžete uspořádat menší doplňky, jako jsou šperky nebo pásky.

V neposlední řadě je tato skříň vyrobena v barevném provedení ořech / bílá, což dodává vašemu prostoru luxusní vzhled. Můžete ji umístit do vaší ložnice, šatny nebo dokonce i do obývacího pokoje.

Jestliže si přejete ještě více úložného prostoru, můžete dokoupit nástavec 61535, který není součástí skříně. Toto řešení je také velmi praktické v případě, že se rozhodnete pro větší šatnu nebo potřebujete další úložný prostor pro své věci.

Cena za tuto skříň se pohybuje v průměru kolem 17 000 Kč. To je docela dost, ale pokud si potřebujete doplnit svůj nábytek v moderním stylu, rozhodně tuto šatní skříň stojí za to zvážit.

Dodáváno v demontu

Zajímá vás, jak bude tato skříň doručena? Bohužel nečekejte hotový produkt připravený k použití hned po rozbalení. Skříň je dodávána v demontu, takže si ji budete muset sestavit sami. Ale nelekejte se, k sestavení budete potřebovat jen základní nářadí a návod, který je součástí balení.

Idea Skříň ESO 3dveřová 61530

Takže pokud hledáte novou šatní skříň pro váš moderní interiér, určitě zvažte Idea Skříň ESO 3dveřovou 61530 s bílými dveřmi. Je elegantní, praktická a nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše věci. Navíc, pokud nebudete používat všechny regály, budete mít dokonce i prostor pro další dekorace nebo doplňky, které dodají vaší ložnici osobitý styl.

Nakupujte nyní na https://www.brega.cz/produkt/idea-skrin-eso-3dverova-61530-orech-bila-2 a začněte si užívat nový řád ve své šatně!