KARE Design Princess – set 2 béžových čalouněných jídelních židlí s královským nádechem

KARE DESIGN Béžová čalouněná jídelní židle Princess (set 2 kusů): Židle jako pro princeznu? Béžová čalouněná jídelní židle Princess je vám k službám! Dodává se v setu dvou kusů a umístit ji můžete k jídelnímu stolu i k toaletce v ložnici.

Romanticky laděná židle má ocelovou kostru s titanovou povrchovou úpravou. Jemná látka z polyesteru má světlou barvu, která vhodně doplní různě barevné interiéry. Maximální nosnost židle je 120 kg, bez obav ji tedy mohou využívat i lidé s vyšší váhou.

Bez obav mohou využívat i lidé s vyšší váhou

Ke koupi této zlaté kuličky vás jistě přesvědčí potřebná nosnost, kterou židle nabízí. Vždyť každý, kdo má zájem o celkovou atmosféru v jídelně, ocení fakta, která mnohdy nejsou na první pohled vidět. Do 120 kg to máte bez obav. Bez stresu o to, jestli se židle rozpadne v momentě, kdy na ni usedne někdo s „větší postavou“.

Umístěte ji kamkoliv

Každý může mít svoje vlastní představy o tom, jak by měla jídelna vypadat. Někdo preferuje západní, jiný orientální styl. Mezi ně ale můžeme zařadit také romantický. V takovém případě bude právě tato židle skvělou volbou. Umístěte ji k jídelnímu stolu nebo možná k toaletce v ložnici.

bezova jidelni zidle princess

Přístupnost modrého provedení

KARE Design Princess je k dispozici v modrém barevném provedení. Pokud preferujete tuto barvu, rozhodně se nenechte odradit. Vyberte si přesně podle svého vkusu a nechte se vtáhnout do světa krásy a elegance.

Krátce řečeno, jde o skvělou volbu jak pro jednotlivce, kteří dbají na detaily v interiéru, tak i pro celé rodiny.

Pokud máte naše výrobky rádi, určitě navštivte náš e-shop a podívejte se i na další dostupné produkty. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na stránku s produktem, o němž jsme zde mluvili.