KONSIMO Rohová sedací souprava SINIO: Stylový kousek s vyřezávanými polštáři

V jednoduchosti je krása. Soupravy SINIO jsou velmi stabilní, potažené kvalitní látkou. Mají praktický úložný prostor, kam schováte např. ložní prádlo, nebo sezónní oblečení. Jako opěradlo jsou velmi pohodlné polštáře, které jednoduše odstraníte až budete potřebovat místo pro spaní.

Rozměry a provedení

Sedací souprava má rozměr 200 x 83 x 142 cm a je k dostání v tmavě nebo světle šedém provedení. Barva je velmi vkusná a hodí se takřka k jakémukoli interiéru. Na polštářích jsou praktické zipy.

Příjemná tkanina

Tkanina, kterou je souprava potažená, je velmi příjemná na dotek a zároveň odolná. Její kvalitou se nemusíte bát, že by se brzy po pořízení začala ničit. Navíc, díky kvalitnímu materiálu, se souprava snadno udržuje v čistotě.

Úložný prostor

Úložný prostor je skrytý pod sedacím prvkem. Je dostatečně velký na to, aby se do něj vešly větší věci, jako jsou například ložní prádlo, polštáře, nebo sezónní oblečení. Úložný prostor je navíc velmi praktický, protože zaručuje, že věci nebudete muset nikam odnášet.

Do této úžasné sedací soupravy se zkrátka zamilujete. Navíc, pokud si ji zakoupíte na stránkách Nábytek pro život, máte jistotu, že jste si pořídili kus, který vám bude sloužit dlouhé roky.

Sedací souprava SINIO

Obrázek: Sedací souprava SINIO