Křeslo ASGARD v provedení Monolith 84: Luxus a pohodlí ve vaší obývací místnosti


Proč si pořídit křeslo ASGARD?

Jste-li zastáncem jednoduchého a elegantního stylu, Pak Vás jistě potěší křeslo Asgard. To vyniká svými vkusnými prvky. Nejen, že vypadá skvěle, ale představuje také dokonalý partnerský kus pro váš gauč v obývacím pokoji. Navíc nabízí luxusní pohodlí, které oceníte po dlouhém dni v práci či během odpočinkového večera s knihou.

Provedení Monolith 84

Kromě jednoduchého a elegantního designu vyniká křeslo Asgard také svým provedením Monolith 84, které mu dodává sofistikovaný vzhled. Díky odstínům tmavé šedé barvy a použití kvalitních materiálů působí křeslo velmi atraktivně a zároveň je velmi odolné. Křeslo Asgard v provedení Monolith 84 s přehledem zapadne do jakéhokoliv interiéru a stane se nejen dokonalým, ale také krásným prvkem vašeho domova.

Luxusní pohodlí křesla ASGARD

Nepodceňujte pohodlí, snažte se zvolit křeslo, které vašemu tělu nabídne opravdovou relaxaci. Křeslo Asgard je vyrobeno s ohledem na maximální pohodlí a ergonomii. Díky širokému sedáku, polstrovaným opěrkám hlavy a paží, a masážnímu systému získáte pocit, jako byste seděli na obláčku. Navíc můžete s křeslem pohodlně manipulovat díky jednoduchému mechanismu, kterým lze nastavit sklon zad do nejrůznějších poloh.

Krásné a praktické doplňky

Křeslo Asgard je navíc vybaveno několika praktickými doplňky, které si jistě oblíbíte. Kromě kvalitních nábytkových nožiček a důmyslného mechanismu na nastavení sedu lze v křesle najít i úložný prostor na ovladače či další drobnosti. K tomu přidejte ještě moderní design, a je jasné, že křeslo Asgard v provedení Monolith 84 je jedním z nejvíce praktických a krásných křesel na trhu.

Křeslo ASGARD v provedení Monolith 84

Závěr

Křeslo Asgard v provedení Monolith 84 je synonymem pro dokonalé pohodlí, luxus a krásný design. Jeho sofistikované provedení v odstínech tmavé šedé barvy a použití kvalitních materiálů jej dělají nejen skvělým kusem nábytku, ale také krásným prvkem vašeho interiéru. Navíc nabízí masážní systém a další praktické doplňky. Pokud tedy hledáte křeslo, ve kterém si užijete opravdu krásné chvíle, křeslo Asgard je pro vás tou nejlepší volbou.

Nakupujte křeslo ASGARD v provedení Monolith 84 na stránkách nabytekted.cz již dnes!

Křeslo ASGARD v provedení Monolith 84