Nové bytové doplňky: Černé elastické prostěradlo DecoKing Nephrite v praktické velikosti 160/180 x 200 cm!


Zapomeňte na stará protivětříkatelná prostěradla, vyzkoušejte novou generaci – elastická!

Elastická prostěradla od značky DecoKing určitě oceníte. Proč? Protože jsou vyrobená ze 100% bavlny a přitom jsou velmi odolná. Díky pružnosti se dokonale přizpůsobí materiálu, z kterého je váš matrace vyrobená.

Prostěradlo DecoKing Nephrite není jen praktické, ale především velmi pěkné na pohled. Svou černou barvou dokáže vkusně doladit vzhled vaší postele. Bude vypadat jako z katalogu.

Ustelte si v objetí té nejjemnější 100% bavlny. Pocit, když se v noci uvelebíte do čistých peřin a elegantního ložního prádla, je k nezaplacení. Rozhodně neváhejte, ať vám nic nebrání v tom, abyste si ráno nevstali z postele se špatnou náladou.

Neušpinitelné čisté prostředí, díky kterému se budete cítit ještě lépe

Prostěradlo DecoKing Nephrite je možné pracovat v pračce až do 60 °C, což vám zajistí „usušení“ i poté, co na něj vylejete sklenici vína, nebo se ráno probudíte vedle drobounké mokré tečky.

Pokud si myslíte, že není nic horšího než ráno nastoupit do studených pantoflí a nakročit na ledovou podlahu, přiložte si ruku na srdce. Určitě je horší vyloupat se ze špinavých peřin. S DecoKing Nephrite prostěradlem si můžete být jisti, že si každé ráno připravujete postel v čistotě.

Elastické prostěradlo, které voní jako jaro

Prostěradlo DecoKing Nephrite je nejen praktické, ale i voní velmi příjemně. A to je pro váš příjemný spánek velmi důležité. S ním si můžete být jisti, že si odpočinete a nastartujete se na další den.

Je to jako zasnít se na voňavé louce plné květin, kde kolem voní čerstvá tráva. Takový pocit se v noci s DecoKing Nephrite prostěradlem dostaví i v městském bytě.

Pojďte zpestřit svůj život s DecoKing Nephrite prostěradlem

Rozhodně neotálejte a pořiďte si DecoKing Nephrite prostěradlo. V balení najdete rozměry 160/180 x 200 cm. Cenově je velmi přijatelné a ušetříte si tak spoustu problémů se špinavými nepraktickými prostěradly.

Určitě by bylo škoda nevyužít příležitosti tuto stylovou a praktickou věc mít v ložnici. A jistě nebudete litovat.

A na závěr malý dárek od nás: pokud na odkazovaném odkazu použijete kód „DecoKing10“, získáte slevu 10% z celkové ceny nákupu. Nesmíte tuto jedinečnou šanci podcenit!