Obdélníková vana Kaldewei Conoduo 200×100 cm – ideální volba pro luxusní koupelnu

Když si představíte dokonalou koupelnu, musí v ní samozřejmě být i pohodlná vana. A co kdybychom vám nabídli takovou vanu, která by byla dokonalá nejen vzhledově, ale také svými vlastnostmi? Takovou vanou je obdélníková vana Kaldewei Conoduo 200×100 cm. Co všechno o ní víme?

Smaltovaná ocel jako materiál pro koupelnovou vanu

Základem této vany je smaltovaná ocel, což je materiál plný dobrých vlastností. Patří mezi ně například vysoká odolnost vůči poškození, snadná údržba i dlouhá životnost. Navíc smaltovaná ocel slouží jako skvělá tepelná izolace, což je pro vanu velké plus. Voda v ní zůstane teplá mnohem déle, a tak si můžete užít svou relaxaci plně na pohodlném místě.

Levá i pravá orientace vany

Vanu můžete mít podle vlastních preferencí buď s levou nebo pravou orientací. To znamená, že si ji snadno přizpůsobíte prostoru v koupelně a bude se hodit přesně tam, kde ji potřebujete mít. Na výběr je tedy varianta jak pro leváka, tak pro praváka.

Povrchová úprava Perl-Effekt

Tato vanová vana má ale ještě jednu skvělou vlastnost – a tou je povrchová úprava Perl-Effekt. Ta zajišťuje, že voda se z ní bude velmi snadno a rychle odvádět do odpadu. Pokud se obáváte nečistot, ani ta vám nezkazí koupání, protože se budou velmi snadno odplavovat spolu s vodou. Stejně tak tento povrch dokáže velmi efektivně odplavit vápenaté částice, což oceníte zejména v místech, kde je voda tvrdší.

Bez madla, nožiček a podhlavníku

Vana je dodávána bez madla, nožiček a podhlavníku. Tyto doplňky si ale můžete zakoupit zvlášť, podle svých představ. Ať už ale zvolíte jakékoli díly, všechny budou ladit s výjimečným designem této vany.

Vana Kaldewei Conoduo 200×100 cm je dokonalou volbou pro všechny, kteří hledají dokonalou vanu pro svou koupelnu. Pokud byste se chtěli dozvědět více informací, oblíbenou koupelnovou vanu si můžete prohlédnout a zakoupit právě na tomto odkaze.

Obdélníková vana Kaldewei Conoduo 200x100 cm

Dopřejte si relaxaci v dokonale vybavené koupelně, kde bude královat vanová vana Kaldewei Conoduo 200×100 cm v kombinaci s dalšími skvělými doplňky.