Osveľovač temnot ASIR – Venkovní lampa BSU-68160 v čiernej farbe

Chcete si užít večery na zahradě i v těch pozdních hodinách? Rádi posedáváte na terase a potřebujete kvalitní osvětlení? Pak je pro vás venkovní lampa BSU-68160 od značky ASIR tou nejlepší volbou.

Venkovní lampa

Nízká zahradní lampa pro stylové osvětlení vaší zahrady

Tuto nízkou lampu v jednoduchém a přitom elegantním designu ocení každý, kdo touží po krásném osvětlení venkovního prostoru. Odolné plastové tělo v rustikálním provedení dodává lince originální vzhled. Bílá barva světla zvláště v kombinaci s tmavým pozadím dokonale podtrhuje atmosféru a útulnost vaší zahrady.

Chcete si budovat vlastní zahrádku a hledáte vhodné osvětlení? NESPIRA je tu právě pro vás a nabízí venkovní osvětlení s dostatečnou svítivostí, ale přitom nenápadné a vkusné.

Odolné plastové tělo imitující rustikální vzhled lampy dodává originální vzhled

Přestože se jedná o lampu z umělé hmoty, určenou pro venkovní použití, elegantní a přitom rustickej vzhled lampy se dá srovnat s těmi nejpokornějšími kovovými.

Venkovní lampa

Tato lampa se výborně hodí k nově založené zahrádce, kdy se do stavby nebude muset investovat tolik peněz a je tak levnou a efektní volbou. Tento model má kompaktní rozměry, které umožňují umístit část během posezení, v blízkosti stolu nebo křesla, ale i na rozhraní mezi částí zahrady určenou pro květiny a trávníkem.

Nadstandardní ochrana IP 65 zajišťuje bezpečí před vodou stříkající ze všech směrů

Bez obav umístíte lampu do oblastí, kde není bezpečně před vodou, jako například v blízkosti zdrojů vody, jezírek nebo kdekoli, kde prší.

Venkovní lampa

Standardní závit E 27 pro většinu žárovek s maximálním příkonem 60W

Tuto venkovní lampu můžete osadit většinou rozměrněných žárovek s maximálním příkonem 60W.

Doporučujeme věnovat pozornost i dalším produktům z kategorie zahradních světel, jako například solární osvětlení s čidlem pohybu, lampiony nebo kulatá osvětlení s hedvábnou broskvovou paprskovou východou.

Konstrukce: ABS plast Akrylátový uzávěr

Tato venkovní kočičí lampa se skládá z plastového těla a akrylového uzávěru.

Design lámky je velmi dekorativní, s rozmanitou čtvercovou dekorací, procházející celou plochou lámky a dává lampě naprosto originální vzhled.

Výška: 35 cm Průměr: 20 cm Typ závitu: E 27 Max 60 W

Výška lámky je 35 cm a průměr 20 cm. Je to ideální velikost pro tuto lampu, protože se dokáže hodit na každém kroku a nepůsobí příliš velkolepě, takže ani nemusíte mít obavy, že si je na zahradě nenajdete vhodné místo.

Závit typu E27 s maximálním výkonem 60W poskytuje dostatečnou svítivost i pro větší zahrady.

Ochrana: IP65

S venkovním osvětlením LED s ochranou IP65 můžete mít jistotu, že vaše lampa vydrží i v nepříznivých klimatických podmínkách a bude vám sloužit dlouhé roky.

Fortefire nabízí širokou škálu venkovního osvětlení, které se vám bude hodit jak pro zahradu, tak pro terasu nebo balkon. Ať už hledáte klasickou výrobu, nebo originální řešení, naleznete je u nás jistě. Kvalitní osvětlení vaší zahrady si můžete koupit v našem e-shopu, zde.