Šatní skříň HARAZIA 180 s dube artisan a zrcadlem – prostorové řešení pro váš šatník

Šatní skříň HARAZIA 180 je kombinovaná skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem. Je vyrobena z lamina a má barvu dub artisan.

Jednou z výhod této šatní skříně jsou ozdobné lišty na dveřích, které není nutné instalovat. Díky tomu můžete mít hladké dveře bez lišt, což se hodí pro ty, kteří preferují minimalistický design.

Šatní skříň HARAZIA 180 s dube artisan a zrcadlem

Rozměry a vnitřní uspořádání

Šatní skříň HARAZIA 180 má rozměry (šxvxh) 180 x 205 x 56 cm. Vnitřně je rozdělena na šest polic, dvě šatní tyče a čtyři šuplíky. Všechny tyto části vám umožní prakticky uspořádat vaše oblečení a další doplňky v jednom místě.

Další výhody

Kromě praktickosti, má tato šatní skříň také estetické zpracování. Lamino v barvě dub artisan se hodí do různých interiérů a vypadá velmi pěkně. Nejen, že vám šatní skříň uspořádá vaše oblečení, ale díky zrcadlu na dveřích se můžete rychle oblékat nebo zkontrolovat, zda máte správnou kombinaci šatů a doplňků.

Tato šatní skříň se dodává v demontu, což znamená, že si ji budete muset poskládat sami. Nicméně, díky přiloženému návodu by to neměl být problém. Pokud by se vám někde zasekla sestava, můžete se kdykoli obrátit na zákaznickou podporu pro radu.

Interiér šatní skříně HARAZIA 180

Kde koupit šatní skříň HARAZIA 180?

Tuto praktickou a estetickou šatní skříň HARAZIA 180 s dube artisan a zrcadlem si můžete zakoupit na NabytekPřehledne.cz. Tento eshop nabízí kvalitní nábytek pro váš domov. Chcete-li mít vše uspořádané, výhledově přemýšlíte o renovaci vašeho šatníku nebo potřebujete prostorové řešení pro vaši ložnici, mohla by být tato šatní skříň řešením.

Zakoupíte si ji na adrese: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/satni-skrin-harazia-180-se-zrcadlem-dub-artisan