Sklěněná váza Orion Válec – designový kousek, který oslní vaše prostředí


Designová váza Orion Válec – oslněte své prostředí

Co je to za vázu?

Sklěněná váza Orion Válec je kousek designu, který působí velmi elegantně a moderně. Je to klasický tvar vázy ve tvaru válce, který díky zpracování a materiálům, ze kterých byla vyrobena, získal na hodnotě. Tento výrobek je vhodný jak pro moderní interiéry, tak i do těch tradičních.

Kde ji mohu umístit?

Skvěle se hodí na vystavení na stůl, poličku nebo dokonce na zem vedle některé skříně. Sklěněná váza Orion Válec totiž díky svému průhlednému materiálu skvěle doplňuje prostředí a nenarušuje ho. Dokonce se hodí i jako krásný květinový doplněk na váš balkón.

Jakou máte jistotu kvality?

Sklěněná váza Orion Válec je vyrobena z kvalitního skla, které je velmi pevné a odolné proti nárazům. Navíc je vyrobena v České republice, kde se řemeslo sklenářství provozuje již několik staletí. Je tedy jisté, že se jedná o kvalitní produkt s dlouhou životností.

Jakou má design?

Designová váza Orion Válec je navržena tak, aby co nejvíce minimalizovala každodenní problémy v zobrazování. Proto je velmi čistá a má pouze malé, decentní prvky. Tento kousek se hodí do moderních interiérů, ale vypadá velmi dobře i v prostředích tradičně určených pro klasické květinové aranžmá.

Cenu si mohu dovolit?

Cena za tuto skleněnou vázu Orion Válec je velmi přístupná a dostupná pro každého, kdo hledá kvalitní výrobek, který si může dovolit. Navíc je možné ji zakoupit přímo na stránkách výrobce na adrese: https://www.brega.cz/produkt/sklenena-vaza-orion-valec.

Vlastnosti vázy

  • Skleněná váza Orion Válec je vyrobena z kvalitního, pevného a odolného skla
  • Váza má klasický tvar válce, který je vhodný pro moderní i tradiční interiéry
  • Cena je velmi přístupná a dostupná pro každého
  • Váza se vyrábí v České republice, kde se na sklářském řemesle pracuje již několik staletí

Obrázky vázy

Zde jsou některé fotografie vázy Orion Válec:

Obrázek 1:

Skleněná váza Orion Válec

Obrázek 2:

Skleněná váza Orion Válec

Obrázek 3:

Skleněná váza Orion Válec

Obrázek 4:

Skleněná váza Orion Válec

Obrázek 5:

Skleněná váza Orion Válec