Tmavě modrý koš na prádlo Wenko Felt s kapacitou 42 l


Tmavě modrý koš na prádlo Wenko Felt – dokonalý doplněk koupelny

Značka Wenko je již dlouho známá pro své praktické a stylové doplňky do koupelen a bytových interiérů. Jejich produkty jsou nejen funkční, ale navíc vypadají skvěle a dokážou udělat z vašeho bytu opravdové místo k žití. Tmavě modrý koš na prádlo Wenko Felt je jasným příkladem toho, že dokonalý doplněk do Vaší koupelny nemusí být ani velký, ani nudný.

Nevšední design pro nevšední koupelnu

Koš na prádlo Wenko Felt přichází v netradiční tmavě modré barvě, která udělá z Vaší koupelny opravdový unikát. Kromě svého působivého vzhledu má tento koš na prádlo také velkou kapacitu – s rozměry 30 x 30 x 54 cm pojme úplně všechny vaše špinavé prádlo a utěrky.

Jednoduchá údržba

Kromě skvělého vzhledu a velké kapacity se koš na prádlo Wenko Felt vyznačuje také velmi jednoduchou údržbou. Díky použitému materiálu je koš velmi lehký, ale zároveň velmi odolný vůči poškození a i po několika měsících používání bude vypadat stále jako nový. Je také snadno čistitelný a stačí pouze vlhký hadřík k tomu, aby vaše koupelna vypadala stále perfektně.

Bezpečné uložení prádla

Koš na prádlo Wenko Felt je také bezpečný a snadno přenosný. Díky speciálním madlům na bocích koše je možné ho snadno přenášet a uložit prakticky kdekoliv v koupelně. Jeho tvar umožňuje snadné ukládání i do menších prostor a tak bude vaše koupelna stále dokonale uklizená.

Zakoupit si koš na prádlo Wenko Felt z pohodlí domova

Pokud jste se rozhodli pro zakoupení koše na prádlo Wenko Felt, můžete si ho objednat přímo na webové stránce e-shopu Esrom, který nabízí širokou škálu výrobků tohoto výrobce. Objednávku zvládnete vyřídit z pohodlí svého domova a koš Vám bude doručen přímo do Vašich rukou.

Tmavě modrý koš na prádlo Wenko Felt

Závěr

Koš na prádlo Wenko Felt je dokonalým doplňkem do vaší koupelny. Svým unikátním designem, velkou kapacitou a velmi snadnou údržbou dokáže udělat z vaší koupelny opravdové místo k žití. Objednat si ho můžete v internetovém obchodě Esrom.cz ať již jste kdekoli v ČR.