TP Living Knihovna OLIV 2D dub sonoma – ukládání knih s elegancí a styl!

Knihovna Oliv je praktický kus nábytku, který si najde své místo jak v obývacím pokoji, tak i v kanceláři nebo ateliéru. Je velmi prostorná, uložíte zde knihy, složky, nebo hračky.

Prostorové řešení je velmi důležité a proto je právě TP Living Knihovna OLIV ideální volbou pro uspořádání vašeho interiéru. Vyniká svou elegancí a precizním zpracováním, které dodá vašemu domovu osobitost.

Nábytek pro každou příležitost

Nábytek je vyroben z kvalitní laminované desky, odolné proti poškrábání a vlhkosti, což zaručuje jeho dlouhou životnost. Jeho rozměry jsou 74 cm na délku, 180 cm na výšku a 35 cm na hloubku. Obsahuje 8 praktických polic, takže se do něj vejdou všechny vaše oblíbené knihy i další potřeby.

TP Living Knihovna OLIV je v klasickém dekoru dřeva, ale u nás ji najdete i v jiném provedení. Vyberte si ten správný kousek nábytku, který bude nejen praktický, ale i krásný a výrazný.

Nejen knihovna

Tento kousek nábytku sice slouží k uložení knih, ale můžete jej využít i v jiných místnostech vašeho bytu či domu. Je to ideální řešení pro uložení dokumentů, hraček, ale i dekoračních předmětů. TP Living Knihovna OLIV je skvělou volbou pro každou místnost, kterou chcete upravit a zpříjemnit.

Zvolte kvalitu a styl s TP Living Knihovnou OLIV 2D dub sonoma. Najděte ji na našich stránkách zde a ozdobte svůj domov elegantním kouskem nábytku!

TP Living Knihovna OLIV 2D dub sonoma

Detail knihovny OLIV