Tyrkysová zapékací mísa Costa Nova Nova – dokonalý doplněk vaší kuchyně!

Svěží odstín a odolné zpracování v nestárnoucím designu. Kolekce Nova od značky Costa Nova je vyrobena v Portugalsku a nese v sobě šarm Středomoří.

Tyrkysová zapékací mísa Costa Nova Nova

Kvalitní kamenina

Tyto elegantní kousky jsou vyrobeny z kvalitní kameniny, která je glazovaná při teplotách 1180 °C. Díky tomu lze nádobí používat do trouby i do mrazáku.

Dokonalý rozměr

Tyrkysová zapékací mísa Costa Nova Nova má délku 30,4 cm, což je ideální rozměr pro přípravu různých pokrmů. Je vyrobena z materiálu, který je odolný proti nárazům a škrábancům, takže ji budete moci používat dlouhá léta.

Tyrkysová zapékací mísa Costa Nova Nova v červené barvě

Univerzálnost a nadčasovost

Tyrkysová zapékací mísa Costa Nova Nova není určena jen pro zapékání pokrmů. Můžete ji také používat jako originální saládovou mísu, na servírování dezertů nebo jako moderní dekorační doplněk. Její nadčasový design a svěží barva se hodí do každé kuchyně, takže se s ní budete cítit vždy dobře.

Ruční výroba a jedinečnost

Poznámka: Kvůli jedinečné ruční výrobě se může velikost a barva produktu lehce lišit.

Pro své milované a krásné kůry na zapékání si však můžete být jisti, že je můžete připravit v té nejkrásnější a nejkvalitnější zapékací misce. Pro koupi této krásné zapékací misky navštivte stránku velkýnabytek.cz.