Vanová baterie RAV SLEZÁK Sázava s sprchovým setem 100 mm chrom – recenze a specifikace

Vanová baterie RAV SLEZÁK Sázava se sprchovým setem 100 mm chrom SA056-0-1 je páková nástěnná vanová baterie, která se stala velmi populární mezi zákazníky za svou kvalitu a úžasný design. Zde se dozvíte více o této baterii, ať již z hlediska recenze nebo specifikace.

Design

Vanová baterie RAV SLEZÁK Sázava je skvělým příkladem toho, jaký efekt může mít dobře navržená vanová baterie na celkový dojem z koupelny. Tento kousek přidává do koupelny nádech elegance a luxusu. Chromové provedení této baterie vám umožní snadné sladění s dalšími koupelnovými doplňky.

Funkce

Rozteč baterie 100 mm umožňuje její instalaci do většiny standardních koupelnových instalací. Tato vanová baterie je vyrobena z kvalitních materiálů, jako je mosaz a plast. Díky těmto materiálům má tato baterie dlouhou životnost a odolává opotřebení a korozi.

Tento produkt si můžete zakoupit online na stránkách Srovnávač nábytku.

Specifikace

Vanová baterie RAV SLEZÁK Sázava se sprchovým setem 100 mm chrom SA056-0-1 životnost a odolává opotřebení a korozi. Tato vanová baterie je vybavena perlatorovou hlavicí, která úspěšně redukuje spotřebu vody. Dále tento produkt disponuje keramickou vložkou, díky níž se snižuje riziko poškození baterie v důsledku korodovaného termostatu nebo těsnici.

Závěr

Vanová baterie RAV SLEZÁK Sázava se sprchovým setem 100 mm chrom SA056-0-1 je vynikající volbou pro každého, kdo hledá skvělou vanovou baterii, která má všechny potřebné funkce. Tato vanová baterie je vyrobena z kvalitních materiálů, má skvělý design, redukuje spotřebu vody a disponuje keramickou vložkou. Navíc je tato baterie k dispozici za velmi rozumnou cenu. Pokud tedy hledáte vanovou baterii s perfektním poměrem cena/výkon, je Vanová baterie RAV SLEZÁK Sázava se sprchovým setem 100 mm chrom SA056-0-1 tou pravou volbou pro vás.

Vanová baterie RAV SLEZÁK Sázava se sprchovým setem 100 mm chrom - recenze a specifikace
Vanová baterie RAV SLEZÁK Sázava se sprchovým setem 100 mm chrom - recenze a specifikace