Zlaté nástěnné osvětlení MUDONI od OPVIQ – luxusní kousek pro váš domov!

MUDONI je vynikající nástěnné osvětlení od populárního výrobce OPVIQ. Oslnivý design osvětlení ve zlaté mosazné barvě s bílou skleněnou koulí se hodí do každého interiéru, díky čemuž vynikne z ostatních dekorací. Povrchová úprava je velmi precizní a kvalita tohoto výrobku vás přesvědčí i na první pohled. Odvážný, inovativní a módní styl, to jsou hlavní rysy tohoto svítidla.

MUDONI vynikne nejvíce v kombinaci s dalšími stylovými doplňky ze stejné řady stejného výrobce OPVIQ. Vyberte si několik prvků této řady, abyste vytvořili harmonický interiér. Toto svítidlo doporučujeme všem milovníkům dokonalosti, kteří si chtějí dopřát nádherný a okouzlující dekorační prvek.

KLADY A ZÁPORY

Klady

  • Stylový design – Tento produkt vyniká svým ikonickým designem, který dodává každému prostoru tou rozkoší vizuální míček.
  • Krásné zpracování – Každý detail tohoto svítidla je precizně vyroben, takže budete mít v rukou pouze prvotřídní materiál.
  • Kvalitní materiál – Kov a sklo je vysoce kvalitní a odolný materiál, který vám zajistí kvalitní osvětlení po mnoho let.
  • Široké využití – Díky svému modernímu a nadčasovému vzhledu, se tento produkt hodí do každého interiéru a můžete ho umístit kamkoliv.

Zápory

  • Nejsou

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Svítidlo MUDONI je vyrobeno z materiálu v mosazné barvě a bílém skle. Rozměry tohoto nástěnného osvětlení jsou 20×40 cm s průměrem koule 15 cm. Doporučená žárovka pro tento produkt je se závitem E27 a maximálním příkonem 100 W.

Upozornění: Žárovka není součástí balení. Pro získání optimálního výkonu doporučujeme použít LED žárovku E27 s požadovaným výkonem.

MONTÁŽ A PÉČE

Při montáži svítidla je nutné pečlivě přečíst instrukce, které jsou součástí balení, abyste předešli eventuálnímu poškození svítidla. Montáž na stěnu je snadná a intuitivní a lze ji provést bez odborné pomoci. Čištění tohoto osvětlení je velmi snadné, stačí prach setřít.

Udělejte si radost originálním produktem!

Pokud hledáte nějaký originální prvek pro svůj domov, pak vám výrobek MUDONI od OPVIQ nabízí skvělou alternativu. Toto světlo vyniká svým moderním designem a kvalitou zpracování. Udělejte si radost výjimečným osvětlením, kterému se nebudete moci vynadívat!

Zkuste toto zlaté nástěnné osvětlení MUDONI z OPVIQ a objednejte si ho ještě dnes!

Klikněte sem a objednejte si zlaté nástěnné osvětlení MUDONI z OPVIQ