Zrcadlová skříňka s osvětlením Laufen Base – kvalitní a praktické řešení pro vaší koupelnu

Nechte vaši koupelnu zdokonalit moderní zrcadlovou skříňkou s osvětlením od značky Laufen Base. Tato skříňka je nejen velmi praktická, ale i velmi kvalitní. Její rozměry 120x70x18,5 cm umořňují, aby v ní mohl být uložen celý váš kosmetický arzenál.

Zrcadlová skříňka s osvětlením Laufen Base – dokonalý design a výkon

Jeden z nejdůležitějších prvků této zrcadlové skříňky od značky Laufen Base spočívá v jeho výkonu. Díky barevné teplotě osvětlení 4 000 K si užijete dokonalou neutrální bílou barvu, která vám umožní nalistovat celý váš obličej a postavu v dokonalém světle. Navíc má skříňka 2 poličky, díky čemuž získáte dostatek prostoru pro uložení všech svých kosmetických potřeb.

Levé i pravé otevírání dvířek zrcadlové skříňky s osvětlením Laufen Base

Zajímavým prvkem této zrcadlové skříňky od značky Laufen Base je také dvojí otevírání dvířek. Tato skříňka vám umožní otevřít dvířka jak levou, tak i pravou stranou, což oceníte v případě, že máte omezený prostor v koupelně.

Díky krytí IP44 je tato zrcadlová skříňka chráněna proti stříkající vodě. Koupí této skříňky tak získáte dokonalý doplněk do vaší koupelny, který bude funkční a zároveň dokonale vizuálně doplní celkový design koupelny.

Uvědomte si, že zrcadlová skříňka s osvětlením je důležitým prvkem každé koupelny. Tato skříňka je velmi praktická a zároveň dokonale sladí celkový interiér vaší koupelny. Pokud hledáte kvalitní zrcadlovou skříňku s osvětlením, zvažte nákup této skříňky od značky Laufen Base.

Výhody zrcadlové skříňky s osvětlením Laufen Base:

  • Dokonalý design a výkon
  • Barevná teplota osvětlení 4 000 K (neutrální bílá)
  • 2 poličky pro uložení kosmetických potřeb
  • Levé i pravé otevírání dvířek
  • Krytí IP44, chráněno proti stříkající vodě
  • Vysoce kvalitní

Zdroj: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/zrcadlova-skrinka-s-osvetlenim-laufen-base-120m70-cm-h4029021102601

Zrcadlová skříňka s osvětlením Laufen Base
Zrcadlová skříňka s osvětlením Laufen Base